rewit@rewit.com.pl +48 508 250 691

REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. o.o. to licząca się na rynku Grupa Kapitałowa skupiająca podmioty w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Katowicach i Bielsku Białej. Specjalizujemy się w badaniu i przeglądach sprawozdań finansowych, prowadzimy księgi handlowe i podatkowe, przeprowadzamy wyceny przedsiębiorstw oraz audyty due-diligence.
W związku z dynamicznym  rozwojem naszej grupy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
w REWIT (biuro w Gdyni)

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów w zakresie prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych;
  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Sporządzanie Sprawozdań Finansowych prowadzonych podmiotów;
  • Obsługa kadrowa i płacowa podmiotów;
  • Przygotowanie deklaracji PIT, VAT, ZUS;
  • Sporządzanie sprawozdawczości do GUS, NBP;
  • Pomoc w optymalizacji podatkowej prowadzonych firm;
  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonych.

Oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku Księgowego/Księgowej w Biurze Rachunkowym (bądź średniej firmie) w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych;
  • Umiejętności samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych oraz uzgadniania kont podmiotu;
  • Dobrej znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość);
  • Umiejętności obsługi programów księgowych (preferowana: CDN Optima) i programu Płatnik; obsługi  programu MS Office (Excel, Word, Outlook);
  • Znajomości języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem);
  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu zawodu oraz komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Profesjonalny system szkoleń.

Zainteresowanych prosimy o złożenia CV: rewit@rewit.com.pl

Zamknij