rewit@rewit.com.pl +48 508 250 691

REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. o.o. to licząca się na rynku Grupa Kapitałowa skupiająca podmioty w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Katowicach i Bielsku Białej. Specjalizujemy się w badaniu i przeglądach sprawozdań finansowych, prowadzimy księgi handlowe i podatkowe, przeprowadzamy wyceny przedsiębiorstw oraz audyty due-diligence.

W związku z dynamicznym  rozwojem naszej grupy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystentka Księgowa/Asystent Księgowy
w REWIT (biura w Gdańsku oraz Gdyni)

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo - księgowego;
  • Dokonywanie rejestracji płatności w systemach bankowych;
  • Realizacja zadań według obowiązujących standardów rachunkowości;
  • Wsparcie bieżących prac biura rachunkowego;
  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonych.

Oczekujemy:

  • Zainteresowanie tematyką rachunkowości, podatków i finansów;
  • Wiedzy teoretycznej z zakresu rachunkowości;
  • Mile widziane doświadczenia zawodowe w Biurze Rachunkowym bądź średniej firmie na zbliżonym stanowisku;
  • Wykształcenia min. średniego w obszarze rachunkowości lub finansów;
  • Praktycznej znajomości języka francuskiego (dodatkowy atut w biurze w Łodzi);
  • Praktycznej znajomości języka angielskiego;
  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu zawodu oraz chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Profesjonalny system szkoleń.

Zainteresowanych prosimy o złożenia CV: rewit@rewit.com.pl